Leden 2010

Víťazstvo nad Togliati,Lašák možno dostane pred Gerberom prednosť

14. ledna 2010 v 20:48 | zuzu25ka |  ♥články♥

Slovenský brankár Ján Lašák si na svoje konto pripísal ďalšie cenné víťazstvo v tíme Atlant Mytišči. Práve Lašák sa výraznou mierou pričinil o víťazstvo moskovského mužstva na ľade Togliatti 2:1 po samostatných nájazdoch. Lašák inkasoval už vo 4. min z hokejky Petrova, ale potom si udržal čisté konto po zvyšok riadneho hracieho času aj v predĺžení.

Martin Gerber,ktorý pred svojím zranením chytal za Atlant si uvedomuje,že jeho pozícia je ohrozená,jeho agent sa dokonca vyjadril o tom,že Gerber sa obzerá po inom klube pretože si uvedomuje,že Lašák je teraz veľkou oporou Mytišči.Janko sa k veci vyjadril takto:"Nie som členom olympijského výberu a navyše sa mi tu veľmi páči."

S Moskvou prehra,nad HK MVD víťazne!

10. ledna 2010 v 13:09 | zuzu25ka |  ♥články♥
7.januára štvrtok Atlant Mytišči podľahol Spartaku Moskva 2:4.Bola to Jankova druhá prehra v KHL.Večerajšok bol však o čosi úspešnejší,pretože Atlantu sa podarilo zdolať HK MVD 4:1! Janko inkasoval len v 1.tretine no zvyšok zápasu si udržal čisté konto! :)

Prvý shotout Lašáka v KHL!

6. ledna 2010 v 13:45 | zuzu25ka |  ♥články♥
Včera odohral Atlant Mytišči zápas proti Lokomotivu.Zápas sa niesol v bezgólovom duchu,pretože do konca 2.tretiny nepadol žiaden gól.Rozhodlo sa až v 3.tretine.Hráčom Atlantu sa podarilo streliť 2 góly a Janko Lašák si tak udržal čisté konto a pripísal si svoj prvý shotout v KHL! Gratulujem,len tak ďalej! :)

Dnes sa odohralo derby Lašák vs.Staňa ,Lašák úspešňejší

3. ledna 2010 v 17:33 | zuzu25ka |  ♥články♥
Dnes 3.januára odohral Atlant Mytyšči zápas proti Severstalu Čerepovec.Išlo o veľmi zaujímavý zápas,pretože to bolo také malé slovenské derby medzi brankármi Jankom Lašákom a Rasťom Staňom.Zápas bol naozaj vyrovnaný a skončil nerozhodne 1:1.O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy,kde sa hokejistom Atlantu Staňu podarilo prekonať 4 krát, a to im zabezpečilo víťazstvo po samostatných nájazdoch 2:1.