Březen 2008

Pardubice prehrali v Zlíne

31. března 2008 v 16:11 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice včera odohrali svoj predposledný zápas play-out v Zlíne s ktorým prehrali 1:5.Domáci viedli 3:0 no potom znížil Dobiáš svojim gólom na 3:1,bol to však jediný gól Pardubíc.Zlín ešte pridal v tretej tretine 2 góly do Lašákovej siete a zvíťazil 5:1.Lašák mal 25 zásahov a dostal aj 2 minútový trest(neviem ale,že začo:D).Pre Zlín to bol posledný zápas v sezóne no napriek tomu si cestu na štadión našlo len 242 divákov.

Pardubice konečne zvíťazili!

29. března 2008 v 11:13 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice v poslednom domácom zápase tejto sezóny nesklamali,a nad Ústi Nad Labem zvíťazili 4:3.Pardubice už vyhrávali 2:0 po góloch Cetkovského a Ondřeja no potom Ústi zápas vyrovnalo na 2:2.V 37.minúte sa však PCE dostali opäť do vedenia po góle Koukala.V 48.minúte Ústi opäť vyrovnalo na 3:3 no Pardubice skórovali a stav 4:3 už udržali do konca zápasu.Celý zápas už odchytal po dlhšej pauze Jano Lašák,ktorý čelil v tomto zápase 24 strelám.

Posledný domáci zápas s Lašákom v bráne

28. března 2008 v 10:50 | zuzu25ka |  ♥články♥
Hokejisti HC Moeller Pardubice dnes odohrajú svoj posledný domáci zápas v tejto sezóne.O 18:00 hod nastúpia proti Ústi Nad Labem.Do bránky sa postaví už brankárska jednotka Janko Lašák,ktorý posledných 5 zápasov neodchytal pre angínu.Jiří Šejba povedal:"Janko je už v poriadku a dvojku mu bude robiť niektorý z juniorských brankárov."
Ešte stále nieje známe,či Jano ostane ďalšiu sezónu v PCE alebo už podpísal zmluvu s iným klubom.Bude to dnes teda jeho posledný odchytaný domáci zápas za mužstvo Pardubíc?

Fotky z relácie Na streche

27. března 2008 v 19:59 | zuzu25ka |  ♥fotografie♥
Do galérie som pridala 27 fotografií z relácie Na streche,kde boli Janko a jeho rodinka hosťami.Myslím si,že kvalita fotiek je celkom dobrá vzhľadom nato,že sú to fotky urobené z videa.:)V galérii sú v zložke Na streche,18.3.2008,klik sem

Video na stiahnutie:Fun rádio-S Lašákom v posteli

27. března 2008 v 10:49 | zuzu25ka |  ♥download♥
Pridávam na stiahnutie ďalšie video,ktoré som dávnejšie dávala na youtube a to z Fun rádia,kde bol Janko ako hosť:)Stiahnuť si ho môžte na tejto adrese
Mám ale pocit,že aj na tomto serveri je odkaz na stiahnutie videa dočasný.

Pardubice prehrali vo Vítkoviciach

24. března 2008 v 10:54 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice včera 23.3.08 prehrali vo Vítkoviciach vysoko 1:6.Jediný gól pardubíc strelil Ján Starý v 19.minúte.Zápas odchytal Alexandr Hylák.
Zistila som dôvod,prečo Janko posledných 5 zápasov nechytal.
Tréner Ladislav Lubina v rozhovore pre časopis ZVON na otázku"Prečo vlastne Ján Lašák nechytá?" odpovedal takto:"Je chorý.Tento týždeň má antibiotika,takže uvidíme,či ešte stihne naskočiť na ľad,alebo nie."

Pridané fotky v galérii

22. března 2008 v 22:02 | zuzu25ka |  ♥fotografie♥
Do galérie som pridala ďalšie fotografie rôzneho charakteru,je ich 27 a nájdete ich pod názvom miscellanous klik sem

Video z relácie na streche už aj na youtube

22. března 2008 v 20:43 | zuzu25ka |  ♥videá♥
Tak pridala som video z relácie Na streche z 18.marca 2008 už aj na youtube.Rozdelila som to na 2 časti.
1.časť klik sem

2.časť klik sem

Pomôžte opusteným psíkom

20. března 2008 v 14:57 | zuzu25ka

*3.anketka*

20. března 2008 v 13:58 | zuzu25ka |  ♥ankety♥
Tak a je tu v poradí 3.anketka,tentoraz sa týka Janových detí Lilly a Janka...sú moc moc zlatučkí!!!Tak hlasujte:)))klik sem

Na streche (2008-03-18)

19. března 2008 v 9:57 | zuzu25ka |  ♥videá♥
V archíve markízi si môžte pozrieť včerajšie video Na strechce na tejto adrese
Určite si to pozrite,je to moc moc zlaté:))))
Na youtube to pridám pravdepodobne asi o týždeň.

Moje ďalšie blogy

17. března 2008 v 15:51 | zuzu25ka |  ♥blogy♥
Pridávam odkazy na moje ďalšie 2 blogy,ktoré mám:)

Pardubice si odviezli len bod

17. března 2008 v 15:17 | zuzu25ka |  ♥články♥
V stretnutí o umiestnenie Pardubice prehrali v Ústi Nad Labem 3:4 po samostatných nájazdoch.V 17.minúte úvodný gól strelil Radovan Somík a v druhej tretine už vďaka Snopkovi a Starému PCE vyhrávali 3:0.Ústi však nakoniec zápas vyrovnalo na 3:3,nasledovalo predĺženie a potom samostatné nájazdy,po ktorých nakoniec Ústí vyhralo 4:3.Pardubice si tak odviezli len 1 bod.
Toto stretnutie nechytal Jano Lašák ale Ružička a Hylák.

Janko bude Na streche

16. března 2008 v 21:27 | zuzu25ka |  ♥články♥
V utorok 18.marca bude Janko hosťom opäť v relácii Na streche na televíznej stanici Markíza a to o 21:45 hod.Určite si to nenechajte újsť!!!

Steak25house

14. března 2008 v 21:24 | zuzu25ka |  ♥fotografie♥
V galérii som spravila novú zložku a to "Steak25house" v ktorej nájdete zopár fotografíí Janovej reštaurácie Steak 25 house,musím teda povedať,že to tam vyzerá úžasne!

Pardubice nestačili na Vítkovice

14. března 2008 v 21:06 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice dnes podľahli Vítkoviciam 1:3,pričom posledný tretí gól inkasovali minútu pred koncom v power-play.Jano odchytalcelé stretnutie a celkovo na jeho bránu mierilo 24 striel.
Diváci:3105
Góly: 20:53 Cetkovský (Pivko) - 28:01 Vala (Mrázek), 40:56 Burger, 59:59 Szturc

Design č.3

11. března 2008 v 23:07 | zuzu25ka |  ♥články♥
Rozhodla som sa po dlhšej dobe zmeniť design tohto blogu.Chcela som to spraviť trošku také pestrejšie,snáď som to neprehnala.

11. března 2008 v 15:09 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice po viacerích prehrách za sebou opäť konečne vyhrali a to nad Zlínom 5:3!
Tento zápas však neodchytal Janko Lašák,ale jeho náhradník Alexandr Hylák.
Góly: 4:42 Balaštík (Rachůnek), 6:07 Okál (Mokrejš), 44:28 M. Pšurný (Leška) - 22:09 Starý (Havíř), 25:47 Rolinek (Koukal), 27:17 Koma, 36:17 Koukal (Kolář II), 59:15 Koukal (Rolinek)
Diváci: 3575

PCE opäť prehrali

8. března 2008 v 11:49 | zuzu25ka |  ♥články♥
Včera Pardubice odohrali tretí zápas v skupine o udržanie s Ústi nad Labem a prehrali 1:2.
Strelcom jediného pardubického gólu bol Somíkv 18.minúte.Janko Lašák mal celkovo v bráne 30 zásahov a bol vyhlásený za najlepšieho hráča Pardubíc.