Nádeje na postup do play-off sa rozplynuli

18. února 2008 v 14:58 | zuzu25ka |  ♥články♥
Hoci sa Pardubiciam včera podarilo vyhrať už štvrtý zápas v rade za 3 body,nádeje na postup do play-off sa rozplynuli a to aj napriek tomu,že včera vyhrali nad Ústi nad Labem 4:2.V 40.minúte sa Janko Lašák nechal vystriedať Alexandrom Hylákom.
Góly:3:43 Novák, 35:27 Janků (Špirko) - 21:04 Koukal (Kolář I), 37:35 Cetkovský (Pucher), 43:00 Tvrdík (Sýkora), 56:47 Rolinek (Tvrdík).
Na desiatu priečku, poslednú, ktorá zaručuje účasť v bojoch vo vyraďovacej časti, strácajú pred posledným kolom základnej časti 4 body. "Až keď začneme sledovať súboje play off, uvedomíme si, o čo všetko sme prišli," komentoval pre český Sport brankár Pardubíc Ján Lašák.
Reprezentačný gólman napriek horúčke nastúpil do stretnutia, ale po dvoch tretinách za stavu 2:2 prepustil miesto v bránke náhradníkovi Alexandrovi Hylákovi. "Keď som videl, že Kladno vedie po dvoch tretinách 3:0, povedal som si, že nemá zmysel ničiť si zdravie. Nakoniec to bol pre spoluhráčov správny impulz. Víťazstvo nám však už nebolo nič platné," vysvetlil Lašák.