Únor 2008

Lašák verí Slovanu, ale Skalica s Rybárom vraj môže prekvapiť

27. února 2008 v 19:40 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pre mnohých fanúšikov hokeja začína vo štvrtok tá pravá "fiesta". Úvodnými štvrťfinálovými stretnutiami odštartuje play-off Slovnaft extraligy, ktoré by podľa papierových predpokladov malo byť vyrovnané ako nikdy predtým. Dlho očakávaná vyraďovacia časť sezóny je však lákadlom aj pre nezainteresovanú odbornú verejnosť a taktiež hráčov pôsobiacich mimo slovenského extraligového teritória.

Brankár Pardubíc Ján Lašák si v tomto ročníku najvyššej českej súťaže o titul nezahrá. Jeden s favoritov extraligy v krajine našich západných susedov sa ťažko rozbiehal a zlý začiatok už nedokázal zvrátiť do úspešného konca. "Budem mať na sledovanie zápasov určite viac času," povedal Lašák a dodal: "Môže to byť dramatické. Na papieri je favoritom Slovan. Ostatní však môžu prekvapiť. V eufórii je Skalica ťahaná dvojicou špičkových útočníkov. Play-off je však najmä o brankároch a Paľo Rybár by mohol k úspechu výrazne pomôcť. Netreba ale zabúdať aj na Trenčín a Košice."
Nooo ja osobne verím najviac Košiciam!:)))

Jano v Reflexe

27. února 2008 v 16:38 | zuzu25ka |  ♥videá♥
8.novembra 2007 bol Jano v relácii Reflex ako hosť a video si môžte pozrieť na stránke televízie Markíza na tejto adrese .Video je skvelé,určite pozrite!

Video-HCPCE po zápase

23. února 2008 v 14:46 | zuzu25ka |  ♥videá♥
Pridala som na youtube ďalšie video Janka a HCPCE po zápase,je celkom fajn môžte si ho pozrieť TU
Moc ďakujem Báruš,ktorá mi ho poslala!

Video z Buly na stiahnutie

22. února 2008 v 17:09 | zuzu25ka |  ♥download♥
Pridala som na stiahnutie video z relácie Buly a stiahnuť si ho môžte na tejto adrese
Ak by náhodou nešlo tak napíšte do komentárov,ale malo by to ísť:)

Pardubice základnú časť ukončili prehrou

22. února 2008 v 9:25 | zuzu25ka |  ♥články♥
Pardubice základnú časť ukončili prehrou v Kladne 0:3.
Kladno - Pardubice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 37. Procházka, 43. Kalla, 58. Horna, 4186 divákov
Teraz čakajú Pardubice zápasy o udržanie sa v extralige a ich prvým súperom bude Zlín 29.februára o 18:00 hod.
Fotografie zo včerajšieho zápasu:

Na streche,8.september 2007

21. února 2008 v 16:21 | zuzu25ka |  ♥videá♥
Na youtube som pridala ďalšie video Janka z relácie Na streche,v ktorej bol 8.septembra 2007.Neskôr ho sem pridám aj na stiahnutie.Video je úplne super,určo mrknitee:)klik sem
Cez víkend sa ešte chystám pridať jedno super video zo zápasu:)

Nádeje na postup do play-off sa rozplynuli

18. února 2008 v 14:58 | zuzu25ka |  ♥články♥
Hoci sa Pardubiciam včera podarilo vyhrať už štvrtý zápas v rade za 3 body,nádeje na postup do play-off sa rozplynuli a to aj napriek tomu,že včera vyhrali nad Ústi nad Labem 4:2.V 40.minúte sa Janko Lašák nechal vystriedať Alexandrom Hylákom.
Góly:3:43 Novák, 35:27 Janků (Špirko) - 21:04 Koukal (Kolář I), 37:35 Cetkovský (Pucher), 43:00 Tvrdík (Sýkora), 56:47 Rolinek (Tvrdík).
Na desiatu priečku, poslednú, ktorá zaručuje účasť v bojoch vo vyraďovacej časti, strácajú pred posledným kolom základnej časti 4 body. "Až keď začneme sledovať súboje play off, uvedomíme si, o čo všetko sme prišli," komentoval pre český Sport brankár Pardubíc Ján Lašák.
Reprezentačný gólman napriek horúčke nastúpil do stretnutia, ale po dvoch tretinách za stavu 2:2 prepustil miesto v bránke náhradníkovi Alexandrovi Hylákovi. "Keď som videl, že Kladno vedie po dvoch tretinách 3:0, povedal som si, že nemá zmysel ničiť si zdravie. Nakoniec to bol pre spoluhráčov správny impulz. Víťazstvo nám však už nebolo nič platné," vysvetlil Lašák.

Pardubice zvíťazili nad Libercom

15. února 2008 v 20:53 | zuzu25ka |  ♥články♥
Dnes 15.februára 08 sa uskutočnil posledný domáci zápas v Pardubiciach v základnej časti O2 extraligy.Pardubice odohrali zápas proti Libercu,ktorý vyhrali 5:2.Posledné zápasy sa im začalo dariť,kedže 13.2. zvíťazili nad Vítkovicami 6:1 a 3.2. nad Plzňou 3:1.Nádeje na postup do play-off sú však stále minimálne.
Na dnešný zápas za prišlo celkovo pozrieť 8124 divákov.

15. února 2008 v 18:03 | zuzu25ka |  ♥časopisy♥
Do galérie som pridala 3 preskenované články(tie mám od kamarátky,tak jej za ne ďakujem) z Nového Času a Markízi,stojí to za to prečítať si ich,niektoré časti sú fakt vtipné!:)KLIK SEM

Z diskuzného kotla

15. února 2008 v 10:12 | zuzu25ka |  ♥články♥
Ahojte pridávam pár informácii z diskuzného kotla,ktorý sa uskutočnil 12.februára v utorok.Jedna zlatá holka,ktorá tam bola mi v skratke napísala niečo o tom,čo vravel Jano.Za to jej veľmi pekne ďakujem,tu to máte:
Janko toho moc nenamluvil. Lidi se spíš hodně ptaly pana Kusého a Lubiny. Ale přeci jen řekl. Jeden člověk se ho zeptal, jak to s ním vypadá. A on odpověděl, že před reprezentační přestávkou řešil s manželkou budoucnost a jak se jim v Pardubicích líbí a pak dodal, že ho čeká velká výzva. Neřekl to přímo, jestli jo nebo ne....Po celou dobu se Kusý s Lubinou usmívali od ucha k uchu. Potom se ho ptali, jak by zhodnotil Spengler Cup. On řekl, že ostudu snad neudělali. A že se chtěl ukázat, protože mu končila - končí (tady se trochu přeřek) smlouva a pak začal něco mluvit o Haškovi (asi aby to zamluvil). Dál pak Janko mluvil o zkušenostech co mu dala NHL. A říkal, že ho docela mrzí přístup mladejch hráčů, že oni dostávaj šanci a nevážej si ji. On, že by ji v těch letech bral všema deseti.

Inak sa osrpavedlnujem,že tu už dlho nič nebolo,ale niekoľko dní mi nešiel doma net.

Slovensko prehralo v zápase so Švajčiarskom

10. února 2008 v 9:57 | zuzu25ka |  ♥články♥
Slovenská reprezentácia prehrala vo svojom druhom vystúpení na tohtoročnom medzinárodnom turnaji štyroch krajín Škoda Cup vo švajčiarskom Lausanne s domácim tímom 1:2 (0:0, 1:2, 0:0). Švajčiari tak obhájili na tomto podujatí prvenstvo z minulého roka, keďže v piatok si poradili s Nemeckom (2:0) a v nedeľu ich čaká už len súboj s definitívne posledným Francúzskom. Slováci, ktorí v štvrtom tohtosezónnom zápase s krajinou helvétskeho kríža prehrali už po tretí raz, absolvujú svoj záverečný súboj na Škoda Cupe rovnako v nedeľu 10. februára už o 12.00 h proti Nemecku.

Janove vyjadrenie po zápase:

Ján Lašák (brankár SR): "Zahrali sme oveľa lepšie ako včera proti Francúzsku. V prvej tretine sme dobre bránili a nepustili sme súpera takmer k ničomu. Škoda dvoch inkasovaných gólov v druhej tretine. V záverečnej časti sme už išli viac ofenzívnejšie do súpera, z čoho vyplývali aj chyby v obrane. Toto je mladé mužstvo, nemôžem čakať, že bude hrať bez chýb. "

Šupler spokojný s výkonom Lašáka, v sobotu v bránke práve on

8. února 2008 v 22:00 | zuzu25ka |  ♥články♥
Dnes sa odohral prvý zápas zoŠkoda Cupu a to proti Francúzsku,nad ktorým slovenská reprezentácia zvíťazila 3:2.Prvých 30.minút zápasu odchytal Rastislav Staňa a od 30.minúty sa postavil do brány Jano Lašák.
Tréner Július Šupler sa k nemu vyjadril takto:
"Aj vďaka nemu sme napokon zápas dotiahli do víťazného konca. Už pred turnajom bolo jasné, že každý z nich odchytá rovnaký počet minút. O tom, kto nastúpil v piatok od začiatku, rozhodol žreb. Jano Lašák nešiel do stretnutia v jednoduchej situácii, ale napokon bol našou oporou a výrazne nás podržal. V sobotu nastúpi do bránky práve on, nie je to žiadne tajomstvo," skonštatoval J. Šupler.

*2.anketka*

6. února 2008 v 16:43 | zuzu25ka |  ♥ankety♥
Tak a je tu druhá anketka,hlasujteee:)klik sem

Lašák sa na reprezentáciu tešil

6. února 2008 v 16:37 | zuzu25ka |  ♥články♥
Brankár Ján Lašák na reprezentačný tím čakal v stredu predpoludním v City hoteli Bratislava. Po čase sa zvítal so svojou dlhoročnou dvojičkou v národnom tíme Rastislavom Staňom. Lašák sa na reprezentáciu, v ktorej naposledy nastúpil v decembri pri víťazstve v Čechách, tešil, keďže Pardubiciam sa v tejto sezóne vôbec nedarí.
"Som rád, že som v inom prostredí, v ktorom môžem nabrať aj nové psychické sily. V Pardubiciach nám to teraz nejde, nie je to rýchla smrť, ale pomalá. Naša nádej na play off síce stále žije, ale je len mizivá," popísal Ján Lašák.
Počas utorňajšieho zápasu sa presúval na Slovensko a duel so Švédmi nemal možnosť sledovať. Najbližšie Slovákov čakajú súboje s Francúzmi, Švajčiarmi a Nemcami, ktoré budú úplne iné ako ten na severe Európy.
"Bude to celé o tom, že budeme dobýjať útočnú modrú. Každý vie, že tieto tímy na rozdiel od Švédov nám nevyhovujú. Postavia sa piati na modrú, čakajú a z nejakej akcie dajú gól. Treba teraz vyhrať tri zápasy a vrátiť sa spokojní domov," dodal Ján Lašák.

Video na stiahnutie:Let´s Go

3. února 2008 v 11:38 | zuzu25ka |  ♥download♥
Pridávam video z relácie Let´ s Go na stiahnutie,ktoré som už dávala aj na youtube.Stiahnuť si ho môžeš na tejto adrese .Odkaz na stiahnutie je len dočasný.

Majstri 2004/05-fotky

3. února 2008 v 11:26 | zuzu25ka |  ♥fotografie♥
Pridala som do galérie zopár fotiek z osláv,keď sa Pardubice stali majstrami extraligy v sezóne 2004/2005.Fotky klik sem

PCE prehrali opäť so Zlínom

2. února 2008 v 12:39 | zuzu25ka |  ♥články♥
Včera Pardubice opäť prehrali so Zlínom 3:5 a Jano sa nechal vystriedať Hylákom v 13.minúte 2.tretiny.Pardubice tak stále ostávajú v tabuľke na 12.mieste a šanca,že sa dostanú do play-off je minimálna.Do konca základnej časti zostáva už len 5 zápasov.